o Ясно,
без осадков
.
: ...
        Прогноз на неделю
вход

Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Житло

Житло 4 мес. назад #697

• Постов:4
  • Феличита
  • Новый участник
  • Вне сайта
Доброго дня. Планую поїхати в Одесу, щоб трішки розвіятися, й збираю для цього компанію друзів, бо хто як не вони підтримають у такі важливі епізоди. Продивлялася квартири подобово скільки коштувати будуть на декілька днів, і ціни мене дуже здивували, бо є невеликі зовсім, але є й солідні дуже. А ви зазвичай яку обираєте цінову категорію? Мені просто цікаво стало, ось й вирішила запитати, хто й як свій вільний час проводить і чи треба взагалі пошуки квартири вести в інтернеті на різноманітних сайтах, коли можна просто у друзів запитати, хто і що з цього приводу думає. Ви якої думки придержуєтеся?

Re: Житло 4 мес. назад #708

• Постов:50
  • Barbius
  • Захожу иногда
  • Вне сайта
Я бы при выборе квартиры все же обращала внимание на цену, стараясь взять хорошее, пускай и не отремонтированное помещение за небольшую цену. Суть в том, что материалы для ремонта, например МДФ панели http://ekoles.com.ua/products/board-materials/mdf.html зачастую обходятся дешево, так что на сэкономленные деньги можно самому ремонт сделать и остаться в плюсе
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.20 секунд
2009-2012 © Геническ Онлайн  Обратная связь Информеры Карта сайта
Копирование материалов сайта без прямой обратной ссылки на первоисточник запрещено. Информация, представленная на сайте Геническ Онлайн, может использоваться только в информативных целях.
Геническ Онлайн не несет ответственности за достоверность или точность предоставленной информации.